خوش آمدید, مهمان - لطفا برای ورود اینجا و یا برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

نام کاربري: رمز عبور:

نویسنده موضوع: ختم مجرب 124 هزار صلوات هدیه به حضرت زهرا (س) و امام جواد (  (دفعات بازدید: 6390 بار)

golenargess

• Administrator
  • Full Member
  • ارسال: 193
    • ديدن مشخصات

به نیت حاجت روایی جمع انشالله. از دوستانی که تمایل به شرکت در این ختم دارند تقاضا می شود به یکی از این دو روش اسم نویسی کنند و تعداد صلوات های خود را از این تعداد به هر میزانی که تمایل دارند اعلام کنند.
1- اسم و تعداد صلوات در خواستی را بعد از عضویت در همین انجمن اعلام کنند.  در صورت تمایل حاجتتان را نیز ذکر کنید.

2- اسم و تعداد صلوات درخواستی را به ایمیل زیر بفرستید.

ya.moghees@gmail.com

امام صادق (ع) هر گروه چهل نفري گرد هم آيند و همگي خدا را در مورد مشكلي بخوانند خداوند دعايشان را خواهد پذيرفت و اگر چهل نفر نباشند و چهار نفر ده مرتبه خدا را بخوانند خدا دعايشان را خواهد پذيرفت و اگر يك نفر چهل بار بخواند خدا دعاي اون را خواهد پذيرفت.
امام صادق(ع): دعاي پيشواي دادگر، دعاي مظلوم، دعاي فرزند صالح در حق والدين، دعاي پدر صالح در حق فرزندش، دعاي مومني كه پشت سر مومني براي او دعا مي كند كه به او گفته مي شود همين دعا براي تو نيز خواهد بود.

امام باقر(ع) :

سريعترين دعا براي اجابت دعا براي برادر ديني است كه هم دعا در غياب او باشد و هم اول براي او دعا كند. در اين صورت فرشته اي كه بر او گمارده شده ، به اين دعا آمين گويد و به دعا كننده گويد براي تو باد دوبرابرش.
رسول خدا (ص) فرمود:

هيچ مؤ منى نيست كه براى مـردان و زنان مـؤ مـن دعـا كـنـد جـز ايـنـكـه خـداى عزوجل به او باز گرداند، مانند آنچه را براى ايشان دعا كرده است.

همانا بنده اى باشد كـه در روز قيامت دستور دهند كه او را به دوزخ ببرند، پس مردان مؤ من و زنـان مـؤ مـنـه گـويـنـد: ايـن اسـت آنـكـه براى ما دعا مى كرد پس ‍ شفاعت ما را درباره او بـپـذيـر و او را بـدوزخ مـبـر. خـداى عزوجل شفاعت ايشان را درباره او بپذيرد، و آن بنده نجات يابد.

بنابراین تقاضا می کنیم اسامی دوستان در لیست را برای خود یادداشت کرده و هر روز ابتدا اسامی و حاجت هایشان را از خداوند بخواهیم تا انشالله حاجت خودمان نیز برآورده شود.

در صورت حاجت روایی لطفا این خبر را برای امیدواری بقیه عزیزان اعلام کنید.
« آخرين ويرايش: ژانویه 03, 2013, 04:04:20 توسط golenargess »
خارج شده است

golenargess

• Administrator
  • Full Member
  • ارسال: 193
    • ديدن مشخصات

دور دوم

1- افشار 18469 بار (من برای ازدوااج موفق مشکل دارم وهرچه دعا میکنم مشکلم برطرف نمیشه)
2-منصوره 2500 تا
3-ترانه 5000 تا (بنیت حاجت روایی جمع و درست شدن شغلم)
4-رز 9500 تا (به نیت رجوع شوهرم و اینکه بدونه در مورد من اشتباه فکر کرده)
5-بهاره 500 تا
6- نکیسا 4000 تا (حل مشکل همسرشان)
7-م.ع(1000 تا)عمل جراحی خوب
8-cyber 5 هزارتا
9- قاصدک1400تا (به نیت رسیدن به حاجت قلبی خیلی زود وهمراه با عاقبت بخیری)
10-fبیتا ١٠٠٠ تا(به نيت ازدواج موفق  و داشتن عشقي جاودانه)
11-رز 500 تا ( به نیت شفای یک بچه ی بیمار)
12- تكتم  5000 تا صلوات (به نيت حاجت روايي همه و ازدواج با عشقم)
13- دلارام  5000 تا
14- راضیه هزار تا
15- راحله هزار تا
16-شادمان هزار تا (به نيت شفاي مريضها و شفاي پسرم ابوالفضل كه مننژيت گرفته و ناشنوا و ناتوان شده به اميد شفاي همه مريضها و خوشحال شدن دل مادرهاي دلسوخته)
17-صدیق 1000 تا
18-مينا،700صلوات(براى حاجت روايى همه،وازدواج باعشقم به اميدخدا)
19-فاطمه 200 تا (سلام من برای ازدواج وافتادن مهرم من به دل اون بیفته وباز عاشقم بشه  ومامانش دیگه چیزی نگه اذیتم نکنه میخوام)
20- ایمان 1000 تا (به نیت ازدواج موفق و باز شدن بخت)
______________________________________________________________________________________________________________________________
« آخرين ويرايش: سپتامبر 18, 2013, 11:32:43 توسط golenargess »
خارج شده است